Талқылау:Грузин жазулары — нұсқалар арасындағы айырмашылық

ш (Alibek2030 Талқылау:Грузин жазуы бетін Талқылау:Грузин жазулары бетіне жылжытты)
 
:Hello! Plural form of "жазуы" is "жазулары". [[Қатысушы:Alibek2030|Alibek2030]] ([[Қатысушы талқылауы:Alibek2030|талқылауы]]) 23:29, 2015 ж. наурыздың 26 (ALMT)
::[[Қатысушы:Alibek2030]] Thanks. So can we please move this article to '''Грузин жазулары'''? Because there are 3 Georgian scripts and it needs to be in plural form. [[Қатысушы:Jaqeli|Jaqeli]] ([[Қатысушы талқылауы:Jaqeli|талқылауы]]) 00:24, 2015 ж. наурыздың 27 (ALMT)
:::Thank you. [[Қатысушы:Jaqeli|Jaqeli]] ([[Қатысушы талқылауы:Jaqeli|талқылауы]]) 17:15, 2015 ж. наурыздың 29 (ALMT)
31

өңдеме