Футболдан КСРО чемпионаты 1990

Жоғары лига.Өңдеу

Грузия командалары «Динамо» Тбилиси мен «Гурия» Ланчхути турнирге қатысудан бас тартты да, Грузия чемпионатына қатыса бастады. «Жальгирис» Вильнюс бірінші турдан соң жарыстан шығып, Балтық елдері чемпионатына қатыса бастады.

О Команда О Ж Т Ұ Д ± Ұ
1 «Динамо» Киев 24 14 6 4 44 − 20 +24 34 Чемпиондар кубогы
2 ЦСКА 24 13 5 6 43 − 26 +17 31 Кубок иелері кубогы
3 «Динамо» М 24 12 7 5 27 − 24 +3 31 УЕФА кубогы
4 «Торпедо» М 24 13 4 7 28 − 24 +4 30
5 «Спартак» М 24 12 5 7 39 − 26 +13 29
6 «Днепр» Днепропетровск 24 11 6 7 39 − 26 +13 28
7 «Арарат» Ереван 24 8 7 9 25 − 23 +2 23
8 «Шахтёр» Донецк 24 6 10 8 23 − 31 −8 22
9 «Черноморец» Одесса 24 8 3 13 23 − 29 −6 19
10 «Памир» Душанбе 24 7 4 13 26 − 34 −8 18
11 «Металлист» Харьков 24 5 8 11 13 − 28 −15 18
12 «Динамо» Минск 24 6 3 15 20 − 34 −14 15
13 «Ротор» Волгоград 24 4 6 14 14 − 39 −25 14 Өтпелі турнир

Өтпелі турнирӨңдеу

  • "Локомотив" Мәскеу - Ротор Волгорад - 3:1
  • Ротор - Локомотив - 1:0

"Локомотив" жоғары лигаға жолдама алды.

Бірінші лигаӨңдеу

Грузия командалары «Торпедо» Кутаиси мен «Динамо» Батуми турнирге қатысудан бас тартты да, Грузия чемпионатына қатыса бастады.

О Команда О Ж Т Ұ Д ± Ұ
1 «Спартак» Владикавказ 38 24 9 5 73 − 30 +43 57 Жоғары лигаға
2 «Пахтакор» Ташкент 38 23 8 7 80 − 45 +35 54
3 «Металлург» Запорожье 38 19 14 5 58 − 30 +28 52
4 «Локомотив» М 38 19 9 10 52 − 34 +18 47 Өтпелі турнир
5 «Динамо» Ставрополь 38 20 6 12 56 − 42 +14 46
6 «Шинник» Ярославль 38 19 8 11 55 − 39 +16 46
7 «Нистру» Кишинёв 38 14 12 12 50 − 44 +6 40
8 «Нефтчи» Баку 38 14 10 14 52 − 51 +1 38
9 «Таврия» Симферополь 38 11 16 11 40 − 38 +2 38
10 «Факел» Воронеж 38 14 9 15 43 − 45 −2 37
11 «Геолог» Тюмень 38 14 9 15 38 − 45 −7 37
12 «Динамо» Сухуми 38 14 8 16 36 − 41 −5 36
13 «Тирас» Тирасполь 38 10 15 13 32 − 45 −13 35
14 «Котайк» Абовян 38 12 9 17 44 − 52 −8 33
15 «Ростсельмаш» Дондағы Ростов 38 11 9 18 39 − 56 −17 31
16 «Локомотив» Төменгі Новгород 38 10 11 17 39 − 58 −19 31
17 «Қайрат» Алматы 38 10 10 18 35 − 50 −15 30
18 «Зенит» Ленинград 38 8 14 16 35 − 41 −6 30
19 «Кубань» Краснодар 38 11 6 21 34 − 60 −26 28
20 «Кузбасс» Кемерово 38 4 6 28 21 − 66 −45 14 2 лигаға

Екінші лигаӨңдеу

Шығыс аймақӨңдеу

О Команда О Ұ Т Ж Д Ұ
1 «Нефтяник» Ферғана 42 28 8 6 84—26 64
2 «Новбахор» Наманган 42 25 8 9 67—36 58
3 «Океан» Находка 42 23 11 8 64—34 57
4 «Амур» Благовещенск 42 23 6 13 53—37 52
5 «Мелиоратор» Шымкент 42 23 5 14 72—43 51
6 «Химик» Жамбыл 42 23 5 14 52—40 51
7 «Автомобилист» Қоқан 42 19 5 18 56—48 43
8 «Копетдаг» Ашхабад 42 17 9 16 61—43 43
9 «Алға» Фрунзе 42 18 6 18 58—56 42
10 «Трактор» Павлодар 42 19 3 20 58—55 41
11 «Звезда» Иркутск 42 16 9 17 49—48 41
12 «Согдиана» Жызақ 42 16 8 18 48—55 40
13 «Динамо» Барнаул 42 18 3 21 51—56 39
14 «Шахтёр» Қарағанды 42 15 9 18 44—47 39
15 «Вахш» Қорғантөбе 42 16 6 20 57—75 38
16 «Целинник» Целиноград 42 14 10 18 37—40 38
17 «Екібастұз» 42 15 7 20 48—59 37
18 «Сурхан» Термез 42 13 9 20 39—65 35
19 «Қайсар» Қызылорда 42 12 11 19 30—47 35
20 «Ертіс» Омбы 42 13 8 21 48—60 34
21 «Зарафшан» Науаи 42 11 11 20 43—68 33
22 «Спартак» Әндіжан 42 4 5 33 32—113 13

Екінші төменгі лигаӨңдеу

8 аймақӨңдеу

О Команда О Ж Т Ұ Д Ұ
1 «Восток» Өскемен 36 28 2 6 75—29 58
2 «Жетісу» Талдықорған 36 25 5 6 73—26 55
3 «Спартак» Семей 36 22 9 5 65—24 53
4 "Ақтөбе" 36 23 5 8 70—19 51
5 «Қостанай» Қостанай 36 21 5 10 44—23 47
6 «Жезқазған» Жезказган 36 20 5 11 49—39 45
7 «Монтажник» Сайрам 36 17 4 15 52—56 38
8 «Горняк» Хромтау 36 16 6 14 44—37 38
9 «Металлург» Ермак 36 16 5 15 58—46 37
10 «Сохибкор» Халкабад 36 14 8 14 37—34 36
11 «Спартак» Көкшетау 36 15 5 16 43—43 35
12 «Металлист» Петропавловск 36 17 0 19 42—46 34
13 «Ақ қанат» Ұзынағаш 36 13 6 17 30—40 32
14 «Ақтау» Шевченко 36 12 6 18 32—49 30
15 «Болат» Теміртау 36 11 6 19 36—55 28
16 «Химик» Алмалық 36 9 7 20 34—54 25
17 «Достық» Сокулук 36 6 9 21 27—53 21
18 «Орал» Орал 36 7 4 25 25—67 18
19 «Металлург» Балқаш 36 0 3 33 21—117 3

СілтемелерӨңдеу